Kroužky: Přírodověda – Astronomie

 

Náš spolek umožňuje návštěvu kroužků v obci Zátor. Máme k dispozici enviromentální učebnu (klubovnu), která se nachází v budově bývalé školní jídelny a terénní stanici (čmelín) nad vlakovým nádražím. Vaše dítě se v přírodovědném kroužku seznámí s botanikou, geologií, zoologií, ochranou přírody, tradicemi myslivosti, kynologii a spoustou dalších her, zajímavostí a víkendových výprav do přírody či pobytu na terénní stanici spojené s pozorováním zvěře a přírody okolo. Menší děti mají setkání odděleně pro efektivnější výuku. V astronomickém kroužku se zaměříme na vesmír, základní informace o nejlépe pozorovatelných planetách, hvězdách a souhvězdích letní i zimní oblohy, amatérská pozorování s našimi dalekohledy, návštěva planetária a spřátelených hvězdáren. .

Vedoucí kroužku Přírodověda a myslivost: Kamil Krmášek, Ivanka Kmínková, Jana Blaťáková                                    Na činnost kroužku je vybírán příspěvek 400 Kč na pololetí

Vedoucí kroužku Astronomie: Kamil Krmášek                                                                                                                                Na činnost kroužku je vybírán příspěvek 300 Kč na pololetí                                                                       

Vedoucí kroužku Přírodověda pro MŠ – Předškoláci : Kamil Krmášek                                                                                   Na činnost kroužku je vybírán  příspěvek 300 Kč na školní rok.

Číslo účtu: 2300453692/2010 vs:121

Organizace pro školní rok 2023/2024: aktualizace 16.8.2023

  • Přírodověda předškoláci – nebude.
  • Přírodověda – 1.-9. třída  – pravidelné schůzky nebudou  /budou organizovány jednotlivé akce a výpravy – sledujte naše stránky a náš Facebook.
  • Astronomický kroužek/ každé úterý 17.00 – 18.00/- srdečně zveme všechny zájemce o astronomii!

 

Další informace o akcích a termíny kroužků najdete v našem Kalendáři akcí a taky v  google kalendáři stačí si upravit upozornění a přihlásit se k odběru našeho kalendáře Bumblebees.